Szentgotthárd Város Önkormányzata és a szlovéniai Moravske Toplice Önkormányzata közösen vesz részt egy határon átnyúló együttműködésben, melynek célja a gyermekek és időskorúak lelki egészségének megőrzése és közérzetének javítása. Kalamárné Kázár Gabriella koordinátor rádiónknak elmondta: első lépésként felmérték a Vas megyei lakosság mentális egészégét és ehhez igazították a szakmai programot. Többek között előadásokat hallhatnak a diabéteszről, a szív- és érrendszer megbetegedéseiről, lelki hátteréről, a depresszióról és a család szerepéről is. Az ingyenes szolgáltatások közül az egyik legfontosabb, hogy január elsejétől már Szentgotthárdon is elérhető egy gyermek pszihátriai rendelés.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!