Szemétszedés az utak mellett

Vas megyei önkéntesek is részt vettek a szemétszedésben. A Magyar Közút Nonprofit Zrt. országszerte közel 1000 helyszínen szervezte meg 2011. április 21-én a Föld napja alkalmából immár hetedik alkalommal meghirdetett szemétgyűjtési akcióját. A Közút a saját munkatársai, valamint közintézmények, társadalmi szervezetek, iskolák dolgozóinak, tanulóinak részvételével lebonyolított akciója során mintegy 6 ezer köbméternyi szeméttől szabadította meg környezetünket. A nagyszámú résztvevő közel egy időben, országszerte, köztük Vas megyében is gyűjtötte a Magyar Közút által üzemeltetett, mintegy 30 000 kilométernyi úthálózatán a 77 üzemmérnöksége által kijelölt útszakaszokon az utak mentén elszórt, lerakott szemetet.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek