Új albummal jelentkezik az Ocho Macho

A szombathelyi zenekar soron következő albuma hamarosan napvilágot lát Online a világ címmel. A Savaria Fórum által készített interjú szerint a fiúk május végén szeretnék az új albumot bemutatni a közönségnek, természetesen Szombathelyen. A 8 tagú együttes frontembere, Kirchknopf Gergő szerint a korong valahol egy második, különálló nagylemez, miközben mégis az El mundo fantástico folytatása. Zeneileg érettebb anyag lett, a dalok sok pozítivuma mellett megmutatják a net, a netezés másik oldalát is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek