2005. óta Húsvéttól Pünkösdig minden évben megrendezik a Feltámadási Menet Kárpát-medencei magyar zarándoklatot Csíksomlyóra. Idén Szombathelyről érkezik a Feltámadási Jelvény Kőszegre. Fogadása április 29-én, pénteken öt órakor lesz az esti szentmise keretében a Jézus szíve templomban. A jelvénnyel szombaton is lehet találkozni a Szent Imre Missziós Házban, a nyolc órakor kezdődő reggeli szentmisén. A jelvényt a szombat reggeli szentmise után gyalogos zarándoklat során a cserkészek és az Árpád-házi Szent Margit Általános Iskola diákjai viszik tovább Csepregre.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!