A vasi megyeszékhely középiskoláinak és gimnáziuminak többségében ma tartják a ballagásokat, a Premontreiben és a Bolyai Gimnáziumban holnap vesznek búcsút a diákok az alma matertől. Szombathelyen 600 gimnazista, 900 szakközépiskolás és 275 szakiskolás ballag el a napokban – tájékozatott Feketéné Horváth Elvira az önkormányzat nevelési-oktatási irodavezetője. A ballagásokat megelőzően már szerdán megkezdődtek a szerenádok, tudomásuk szerint sehol nem okozott problémát Szombathelyen a diákok késő esti búcsúzása.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!