Bizonyítási kísérlet miatt zárták le az Óperint utcát

A Szombathelyi Rendőrkapitányság Közlekedésrendészeti Osztálya egy korábban bekövetkezett baleset körülményeinek tisztázása érdekében 2011. május 02-án 09 óra 30 perckor bizonyítási kísérletet tart Szombathelyen a Dózsa György utca - Óperint utca kereszteződésénél lévő kijelölt gyalogos-átkelőhelyen. Emiatt a Nárai utcától az Esze Tamás utcáig, az Óperint utca teljes hosszában, valamint a Kálvária utca Színyei Merse Pál utcáig terjedő szakasza kb. 2 óra időtartamra lezárásra kerül.Az érintett útszakaszt célszerű elkerülni.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek