A holnapi napon 2011. május 6-án Szombathelyen Osztrák-Magyar Határmenti Találkozóra érkező osztrák védelmi miniszter katonai tiszteletadással történő fogadására kerül sor. Emiatt a Fő tér környékén 8.00 és 12.00 óra között útlezárásokra és forgalomkorlátozásra kell számítani. Az útlezárások érintik a következő útszakaszokat: - Kossuth Lajos utcát, a Hefele Menyhért kereszteződéstől a Bejczy-Thököly Imre utca kereszteződéséig, - valamint a Kőszegi utcát és a Széchenyi István utcát (a terelés a Kőszegi utcában a mozinál történik). A Fő téren a Szentháromság-szobor környékén a tiszteletadás idejére kordonos lezárásra lehet számítani. Kérjük a forgalomban részt vevőket, hogy a fent említett útszakaszokat a jelzett időpontban kerüljék el, a környező utakon pedig fokozott óvatossággal és kellő körültekintéssel közlekedjenek!
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!