Szociális Hét az integráció jegyében

15. alkalommal rendezik meg a Szociális Hetet Szombathelyen, melyen a szociális szakma minden ága képviselteti magát. Az esemény megnyitóján Dr. Puskás Tivadar polgármester hangsúlyozta: egy emberi közösség erejét az adja, hogy a rászorulókkal, hogy bánik. Egy társadalom erejét pedig az, hogy miként segíti a megváltozott munkaképességűeket. Egy város ereje pedig abban rejlik, milyen rendszert dolgoz ki a hátrányos helyzetűek segítségére. Hozzátette: a megyeszékhelyen példaértékű az ellátó rendszer kiépítettsége, köszönhetően annak, hogy a szociális biztonság megteremtésére irányuló munka is évszázados múlttal bír. A pénteken záruló rendezvény célja továbbra is a magas színvonal megőrzése, de erre törekszik őszi Egészség Hét is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek