Ma és holnap rendezik Zalaegerszegen az országos megmérettetést és filmes szakmai programot, melyre a szombathelyi Szent- Györgyi Albert Középiskola tanulói közül 9- en jelentkeztek. A nevezett filmek közül több a tavalyi Velemi Alkotótáborban készült. Ugyancsak hétvégén kerül sor az Országos Diákmédia Pályázat versenyére, melyen a Szent-Györgyi iskolarádió több műsorával szerepel. A tavalyi nevezés országos szinten harmadik helyezést hozott az intézménynek - tudtuk meg Boros Ferenc tanártól.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!