Új csúszdák, hinták, mászókák, padok és kosárlabda pálya várja a Szentgotthárdiakat az uniós támogatásból megújult belvárosi Ligetben - írja a vasmegye.hu. A teljesen felújított park játszótéri elemeit rugalmas gumival burkolták. A mintegy 8 hektáros területet bokrokkal és fűmaggal ültették be, a felújítás során kivágott fák helyett pedig újakat ültettek. A Regionális Operatív Program városrehabilitációs pályázatain mintegy 17 város indult, ebből 12 település nyert pályázatot, köztük Szentgotthárd. Az 50 millió forintos uniós támogatáshoz a város önkormányzata öt és fél millió forint önrészt adott.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!