Kampányba kezd a Jobbik a magyar termőföld védelmében

Országos kampányba kezd a Jobbik a magyar termőföld és ivóvízkincs megvédése érdekében, az úgynevezett zsebszerződések ellen - jelentette be szombaton sajtótájékoztatóján Bana Tibor országgyűlési képviselő, a párt Vas megyei szervezetének elnöke. A párt szakértőkkel vizsgálja a zsebszerződések ügyét, az országot járva felkeresik az érintetteket, megvizsgálják a jogszabályi lehetőségeket. A Jobbik szerette volna alaptörvénybe foglalni azt, hogy a termőföld és az ivóvíz kizárólag magyar tulajdonban lehet, ám módosító indítványát név szerinti szavazáson leszavazták a Fidesz és a KDNP képviselői - emlékeztetett Bana Tibor sajtótájékoztatóján. A sajtótájékoztató után a Jobbik képviselői "terepbejárásra" indultak az Őrségbe. Nem véletlenül kezdték akciójukat Vas megyében, hiszen szavaik szerint zsebszerződések tekintetében ez az egyik legfertőzöttebb megye.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek