30 éves születésnapját ünnepelte a szentgotthárdi zeneiskola

Az utóbbi években már a SZOI Takács Jenő Alapfokú Művészetoktatási Intézményegységeként fogadja a diákokat, akik közül sokaknak már a szülei is ebben az intézményben ismerkedtek a szolfézs tanulmányokkal és itt tanultak meg hangszereken játszani – írja a gotthardtv.hu. Az évfordulóját ünneplő intézmény tantestületének Huszár Gábor polgármester adta át Szentgotthárd Város Díszoklevelét, az ott folyó évtizedes kulturális, szakmai munka elismeréseként. A jubileumi műsorban a Rábavölgyi Vonószenekar, az iskola Ifjúsági Fúvószenekara és az énekes kamaracsoport szerepelt. Ma már nem kell pedagógushiánnyal számolni, kiváló hangszerpark is rendelkezésre áll, és megyei szinten is kiemelkedő a Szentgotthárdról zenei pályán maradók száma.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek