Árverés: Művészek a Művészekért

A Megyei Művelődési és Ifjúsági Központ árverést indít 2011. június 5-én vasárnap Művészek a művészekért címmel. Ehhez olyan képző- és iparművészek jelentkezését várják, akik az itt eladásra kerülő alkotásuk értékének 50 százalékát felajánlják a fiatal alkotók műteremhez jutásához, az MMIK műtermében. Az árverésen befolyt összegből, havi 60 ezer forint ellenében biztosítja a termet az intézmény. Ezen műteremre a projekttervek benyújtásával jelentkezhetnek majd a fiatal képzőművészek, akik egymás mellett dolgoznak majd a nekik biztosított hatvan négyzetméteren. Az MMIK arra kéri a művészeket, hogy alkotásaikat 2011. május 25–ig vigyék be.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek