Nyitnak a szombathelyi strandok

Ha az időjárás is kedvezően alakul június 4-én nyithatja meg kapuit a fürdőzők előtt a szombathelyi Tófürdő. A strand az idei évben 5 százalékkal emeli árait. Újítás lesz, hogy a fürdőben ezentúl már bankkártyával és üdülési csekkel is ki lehet fizetni a belépőjegyet. A termálfürdő május 28-ai nyitást idén a gyermeknapi programokhoz kapcsolták. A melegebb napokon 8-9 száz főt befogadó létesítmény az idei évben sem emelt jegyárain. Mindkét fürdőben kedvezményt kapnak a gyerekek, a diákok és a nyugdíjasok valamint a késő délután érkezők.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek