A kistérség területén május elejétől plusz egy jármű látja el a feladatokat -számol be a Sárvári Hírlap. A mentőállomáson eddig kettő 24 órás mentőautó szolgált, egy eset és egy szállítási feladatokat végző kocsi. A sárvári kórház 2007-es kényszerű struktúraátalakítását, az aktív ellátás megszűntét követően lényegesen megnövekedtek a sárvári mentők feladatai a térségben, a korábbi 5-6 km-es kivonulás helyett 60 km-es távolságra kell a beteget szállítani. Május 1-jétől egy harmadik jármű is szolgálatba állt a sárvári mentőknél, ez a mentőautó szállítási feladatokat lát el hétköznaponként a nappali órákban. Egy bank támogatásának köszönhetően gyermek traumatológiai felszerelés is került a sárvári eset kocsiba.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!