A nyugat-európai fogbetegekből élő hazai társaságok nagy többsége Sopronban, Mosonmagyaróváron, Hévízen, Szombathelyen, Győrött működik, de Budapest is „fogfővárosnak" számít - írja a Népszabadság. A határ menti városokban főleg Ausztriából, Németországból és Svájcból érkeznek betegek, az angolok többsége Budapesten kezelteti a fogait. Azonban csak jól felszerelt rendelővel, s kiváló szakorvosokkal ma már egyetlen vállalkozás sem lehetne versenyképes a Magyarországra irányuló fogturizmus egyre táguló piacán. A fogászati vállalkozások nyereségük jelentős részét így visszaforgatják, orvosi műszereket vásárolnak, de panziókat, éttermeket is működtetnek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!