A szombathelyi önkormányzat óvodáiban szeptembertől 102 csoport, az általános iskolákban 192 osztály indul. Az idei évben a tavalyi évhez képest 26-al több gyermek jelentkezett az önkormányzati óvodákba a nyugatmagyar.hu írása szerint. Az intézményekben bent lévő 2063 gyermekhez 750 új gyermeket írattak be a szülők az önkormányzat óvodáiba A gyermeket elsősorban abba az óvodába kell felvenni, átvenni, amelynek körzetében lakik, illetőleg ahol szülője dolgozik. Az első osztályos tanulók beiratkozása szintén megtörtént a 2011/2012. tanévre. Az általános iskolákba szeptembertől első osztályba 603 gyermek fog járni. Az iskolák többségében a korábbi évekhez hasonlóan magas létszámú osztályok szerveződtek - olvasható a tájékoztatóban.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!