Elkezdődnek a kirúgások a közmédiában

A Médiaszolgáltatás-támogató és Vagyonkezelő Alap vezérigazgatója és az üzemi tanács képviselői szerdán megkezdték a konzultációt a korábban bejelentett csoportos létszámleépítésről - írja a HVG.hu. Az Üzemi Tanács delegáltjai a szerdai egyeztetésen újabb statisztikákat kértek az elbocsátandó létszámmal kapcsolatosan a munkáltatótól, továbbá az elbocsátandók létszámának csökkentését, és az elbocsátandók majdani munkakeresésével összefüggő kéréseket fogalmaztak meg. A Népszabadság tegnapi értesülései szerint körülbelül minden harmadik embert, vagyis a Magyar Televízióból 285, a Magyar Rádióból 162, a Duna Televízióból 124, a Magyar Távirati Irodától pedig 28 dolgozót bocsátanának el.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek