Ausztria határain június 4-étől hat napon át újból határellenőrzéseket léptet életbe egy június 7-9. közötti nemzetközi konferencia miatt - jelentette be az osztrák minisztérium egy közleményben. Harald Noschiel, a minisztérium szóvivője az MTI érdeklődésére elmondta, a mindenkori biztonsági helyzet fényében döntenek majd arról, hogy a hatnapos időszakon belül mikor és mely átkelőkön lép életbe a korlátozás. A hatóságok globalizációellenes tüntetésektől tartanak. A schengeni térséghez tartozó országok állampolgárainak, köztük a magyar állampolgároknak ugyanolyan úti okmányokat kell maguknál tartaniuk az Ausztriába való beutazáshoz, mint eddig.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!