Kábeltévét indíthat Budapest

Saját csatornát indítana ősszel a főváros, bár egyelőre csak a stúdióra van meg a százmillió forintos költségvetési pénz. Az önkormányzati televízió működtetését az 1989-ben a Fővárosi Tanács és a közműcégek által létrehozott, ma is létező Városi Televíziózással Budapest Fejlődéséért Alapítványra bízzák, és már javában zajlik a szervezet közhasznúvá alakítása - írja a Népszabadság. Csak ezután jöhet a nehezebb feladat: megállapodni a kábelszolgáltatókkal a csatorna befogadásáról úgy, hogy az minden fővárosi háztartásba eljusson. A városháza kommunikációs vezetője, Szűcs-Somlyó Mária a lap szerint arra is utalt, hogy Budapestnek jelenleg nincs egyetlen fillérje sem egy önkormányzati újság beindítására.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek