Iskola-összevonás Celldömölkön is

Celldömölk képviselő testülete rendkívüli ülésen döntött arról, hogy a településen működő két középfokú oktatási intézményt összevonják. Az indokok között szerepelt a fogyó gyermeklétszám és a költséghatékonyabb működés. Az új intézmény neve Berzsenyi Dániel Gimnázium és Szakképző Iskola. Gimnáziumba 34-en, szakközépiskolai és szakmunkás képzésre 53-an jelentkeztek első helyen. De elvi döntés született arról is, ha a gimnáziumba iratkozók száma 38 fő fölé kerül, abban az esetben két gimnáziumi osztályt indítanak.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek