A 86-os forgalma miatt fizet a közútkezelő

A Legfelsőbb Bíróság közelmúltban hozott ítélete szerint milliós összeget kell fizetnie a közútkezelőnek a 86-os főút elviselhetetlen forgalma miatt. A példa értékű ítélet két Győr-Moson-Sopron megyei ember ügyében született, akiknek életét elviselhetetlenné, az ingatlanukat pedig eladhatatlanná teszi a közelükben haladó hatalmas kamionforgalom. Nem kizárt, hogy a jövőben a főút vasi szakaszán élők tömegével fordulnak majd kártérítésért a bírósághoz. Vasban ugyanis számos településen halad keresztül a 86-os, ahol megnövekedett kamionforgalom nehezíti az út mentén lakók életét.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek