A Művészeti Szakközépiskola képző - iparművészeti és zeneművészeti tagozatos diákjainak szereplésével jótékonysági est lesz június 10-én a Bartók teremben. Az iskola országos versenyeken díjnyertes növendékek produkcióiból válogat egy kiállítás és koncert erejéig. A kiállítás megnyitó 17.30-kor lesz, a hangverseny ezt követően 18 órától kezdődik. Utóbbin a szólista produkciók mellett az iskola vonószenekara is közreműködik Sándor János vezényletével. A jótékonysági rendezvény célja a Művészeti Szakközépiskoláért Alapítvány támogatása, amely évek óta finanszírozza a diákok versenyekkel kapcsolatos költségeit: a részvételi, nevezési díjakat és egyéb kiadásokat.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!