Nagy Imrére emlékeznek Szombathelyen

A néhai miniszterelnök és mártírtársai halálának 53. évfordulója emlékezik a város ma este 20 órától a Szombathelyi Nemzetőrök Emléktáblájánál. Az ünnepi műsorban közreműködnek a Polgármesteri Hivatal versmondói. Az megemlékezés miatt 19.50 perctől kb. 20.20 percig az 56-osok tere körül forgalomkorlátozásra kell számítani. A rendőrség ezalatt a gépjárműforgalmat eltereli. Az ünnepség ideje alatt a Vasútállomást érintő járatok nem érintik az 56-osok tere elnevezésű megállóhelyet.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek