Hat és fél év fegyházbüntetés a rablónak

Három vádpontban is bűnösnek találta a vas megyei bíróság azt a férfit, aki tavaly megkísérelte kirabolni a szombathelyi Thököly utcai pénzváltót. Az ellene felhozott első vádpontban elismerte bűnösségét, amikor egy körmendi presszó páncélkazettájából emelt el mintegy kétszázezer forintot. A második vádpont szerint tavaly januárban az egyik szombathelyi gyógyszertárban követelt pénzt a hölgy alkalmazottól, sikertelenül, mert az asszony megfutamította a maszkos rablót. Tavaly márciusban pedig a Thököly utcai pénzváltót akarta kirabolni egy játék pisztollyal, ám innét is elzavarta a hölgy alkalmazott. A szakértők a tolvajról korábban megállapították: skrizofén, és kevert személyiségzavara van. A 6 és fél éves bírósági ítéletet az ügyész tudomásul vette, a vádlott és védője, enyhítésért fellebbez.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek