Szervezői találkozó a Mesebolt Bábszínházban

A társulat vezetősége ismét fórumot szervezett a bérletes előadásokon részt vevő óvodák és általános iskolák képviselőinek. Idén Vas megye kulturális intézményeinek vezetőit, szervezőit is várják. A 10 órakor kezdődő találkozó lehetőséget ad arra, hogy értékeljék a múlt évet, szót ejtsenek az esetlegesen felmerülő problémákról, illetve kitekintsenek a jövő évi kínálatra. Trifusz Ádám szervezőtől megtudtuk: az ilyenkor elhangzó kritikákat, ötleteket figyelembe veszik a következő évad műsor struktúrájának kialakításánál.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek