Nyugaton a helyzet változatlan

A tévhit ellenére Vas megyében is hasonló rendszerességgel és brutalitással követnek el bűncselekményeket, mint Kelet-Magyarországon – áll a Jobbik sajtóközleményében. A korábban biztonságosnak vélt Vas megyében egyre több bűncselekmény tartja félelemben a lakosságot, miközben a hatalom a rend helyreállítására szerveződő törvényes civil szervezetek ellen küzd – hívja fel a figyelmet a párt egy példát említve, miszerint Körmenden hétfő este egy cigány nő megkísérelt kirabolni egy 79 esztendős nyugdíjas, rossz egészségi állapotban lévő férfit. Mikor az idős ember tetten érte az elkövetőt, a "cigánybűnöző" egy pezsgősüveggel többször fejen ütötte, majd a konyhából zsákmányolt késsel próbálta leteríteni áldozatát. A szomszédok siettek az áldozat segítségére, akik értesítették a rendőrséget. Az elmúlt hetek történései bebizonyították, hogy Vas megye már korántsem a béke szigete, sőt a helyzet napról napra rosszabbodik –olvasható a levélben.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek