Vita a karneváli kártyás fizetésről

Rendkívüli kuratóriumi ülésen folytatódott a karneváli kártyacsata. Mint arról már korábban beszámoltunk az idei Savaria Történelmi Karneválon a rendezők bevezetik a kártyával történő fizetést. Az elképzelés nem nyerte el a karneválon résztvevő kézművesek tetszését. Oly mértékben erős volt bennük az ellenállás, hogy érdekvédelmi szervezetet hoztak létre Kézműves Összefogás néven és 160 kézműves közül közel 140 visszamondta a vásáron való részvételét. Az iparosok ellenállására reagálva Mérei Tamás, a Savaria Történelmi Karnevál Közhasznú Közalapítvány kuratóriumának elnöke rendkívüli kuratóriumi ülést hívott össze, melyen döntöttek arról, hogy csökkentik a helypénz valamint a jutalék mértékét.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek