360 milliós informatikai fejlesztés Szombathelyen

Az önkormányzat az Európai Unió és a magyar állam közös pályázatán nyerte el az összeget, amellyel 23 önkormányzati intézmény informatikai fejlesztése valósul meg. Az első lépésben 726 db számítógépet, 196 db interaktív táblát, szervert, wifi-csonagokat, egyedi oktatási anyagokat vásárolnak, képzéseket indítanak. A második lépcsőben a számítógépek elhelyezésére szoláló bútorokat vásárolnak, majd kiépítik az informatikai hálózatot. Ez utóbbi 27 milliós költségét a város önállóan finanszírozza.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek