dén először a Savaria Egyetemi Központ is képviselteti magát a nyár legnagyobb múltú diákrendezvényén, az Egyetemisták és Főiskolások Országos Turisztikai Találkozóján vagyis az EFOTT-on. A feszivál - amelyet minden évben más helyszínen, ezúttal Szolnokon rendeznek meg tegnap kezdődött. A Hallgatói Önkormányzat tagjai az NYME standjánál várják azokat a fiatalokat, akik érdeklődnek a szombathelyi felsőoktatás múltja, jelene és a hallgatói élet iránt, valamint kíváncsiak az egyetem, illetve az egyetemi központ által kínált továbbtanulási lehetőségekre.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!