A nyári fesztiválokra több kocsit indít, az elkövetkező napok rendkívül meleg időjárására való tekintettel pedig a nagyobb állomásokon vizet is oszt a MÁV. A társaság emellett folyamatosan méri a sínhőmérsékletet is, magas érték esetén fokozott pályafelügyeletet vezethet be. Csütörtöktől a budapesti fejpályaudvarokon, nyolc nagyobb vidéki állomáson – köztük Szombathelyen - és a közlekedő étkezőkocsijaiban is ásványvízhez juthatnak a vonatok utasai. Az ásványvizet a peronon tartózkodó személyzettől tudják átvenni a rendelkezésre álló készlet erejéig, ami naponta összesen több mint harmincezer palack. A vonatokon az étkezőkocsi üzemeltetőjétől vagy a jegyvizsgálótól lehet kérni az ingyenes ásványvizet.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!