4000 forinttal szúrta ki az elütött gyalogos szemét

Kőszegen, egy kijelölt gyalogátkelőhelyen ment át a szombathelyi nő, amikor egy fekete színű elektromos kerékpáros a zebra közepén elsodorta. A kerékpáros megállt, és adott neki négyezer forintot gyógyszerre. A sérült a balesetet nem jelentette, de később az orvosi ügyeletre ment, mert bedagadt a bal könyöke. Innen az orvos a Szombathelyi Markusovszky Kórházba utalta be. Itt megállapították, hogy 8 napon belül gyógyuló sérülést szenvedett. Az ismeretlen kerékpárossal szemben szabálysértési eljárást kezdeményeztek - közölte a Vas megyei Rendőr-főkapitányság ügyeletvezetője.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek