A Körmendi Rendőrkapitányság Bűnügyi Osztálya nyomozást folytat ismeretlen tettes ellen, aki 2011. június 24. és 28. között a Szentgotthárdi Erdészeti Igazgatóság őriszentpéteri telephelyéről, az ott álló Valmet típusú erdészeti rakodógépről leszerelt és magával vitt két gumit kerékabronccsal együtt, amik nem akármilyenek, az anyagi kár ugyanis meghaladja a 2 millió forintot. A rendőrség kéri azok jelentkezését, akik az esettel kapcsolatban információval rendelkeznek, hívják a 94/592-632-es telefonszámot vagy jelentkezzenek a 107-es segélyhívó számon. Az Erdészeti Igazgatóság 300.000 Ft nyomravezetői díjat ajánlott fel.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!