Az Európai Számvevőszék munkatársai a múlt héten több, uniós forrásból finanszírozott közlekedési projektet ellenőriztek Magyarországon. A Napi Gazdaság összeállítása szerint a 4-es Metro projektjének és a szegedi villamos pálya felújításának ellenőrzése mellett áttekintették a Sopron - Szombathely - Szentgotthárd vasútvonal korszerűsítésével kapcsolatos dokumentumokat is. A projekttel kapcsolatban a felújított büki állomást is meglátogatták. A záró megbeszélésen a szakemberek elmondták: első körben súlyos vétséget nem találtak, de a közbeszerzésekkel kapcsolatos dokumentumok átvizsgálására több időre lesz szükségük, ezért a végső megállapításaikat ősz végén küldik meg Magyarországnak.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!