A Várszínház idei fő produkciója lett volna az István a király című rockopera, aminek azonban a jogtulajdonos az erre az évre tervezett összes bemutatási engedélyét visszavonta. Pócza Zoltán, a Várszínház igazgatója szerint sokan, csak emiatt a darab miatt mentek volna el a kőszegi rendezvényre, az előadásról 10 ezer példányban készültek szóróanyagok, plakátok. De az anyagi kár mellett erkölcsi kár is érte a szervezőket. A megváltott jegyeket egyébként visszavásárolják, vagy azok felhasználhatók az adott időponton az új darabokra is. A tervezett előadás helyett pénteken a Kaposvári Roxínház Made in Hungária című musicalje kerül színpadra. Míg szombaton Berecz András meséi várják majd az érdeklődőket.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!