Egyre több a vendég a sárvári fürdőben

A decemberben átadott új családi résznek köszönhetően idén több mint kétszer annyian keresték fel a Sárvári Gyógyfürdőt, mint tavaly. Az fejlesztésekkel együtt több mint 70 darab fát ültettek, árnyékosabbá téve ezzel a strandot a vendégeknek, emellett pedig folyamatos nyári programokkal is csalogatják a szórakozni vágyókat. Vancsura Miklós igazgató a Nyugat Rádiónak elmondta, hogy a korábbi 15 ezer helyett idén 30 ezer látogató volt a téli hónapokban, és ennek megfelelően alakult eddig a nyár is.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek