Idén is megválasztják Bük város borát – még lehet nevezni a kitüntető címre. A jövő héten szerdán kezdődik a hagyományos Gyógy-bor napok rendezvénysorozat Bükfürdőn. Ennek az első állomása lesz, hogy az Európai Borlovagok Kőszegi Legátusának segítségével kiválasztják majd a 2011. évi Bük város borát. A megmérettetésre még lehet jelentkezni, a pincészetek három borral nevezhetnek, fehér vagy vörös borral egyaránt. Idén a város bora kiválasztását egy borvacsorával kötik egybe, ahol az ételekhez különleges borokat is felszolgálnak majd szerdán este a Fürdő éttermében – tudtuk meg Gosztola Anita szervezőtől.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!