Kezdődik a körmendi Mátyás óvoda felújítása

A körmendi önkormányzat 20 millió Ft-ot nyert a Belügyminisztérium pályázatán, hogy a Mátyás és Arany János utca sarkán álló régi óvodaépületet felújítsa. Ennek során a tetőt és a homlokzatot újítják meg, és a nyílászárókat cserélik ki. A bölcsőde két éve elkezdett felújítása folytatódik ezzel az épületegyüttesben. A megpályázott összegnél kevesebbet nyert el az önkormányzat, ezért a középső épület felújítását egy későbbi pályázatban tervezik. Az intézmény nyári leállása alatt a zajosabb, bontással járó munkálatokat végzik el.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek