Sokat javult a nyári egyetem diákjainak nyelvtudása

A bécsi és szombathelyi egyetem az idén is megrendezte nyári egyetemét osztrák, illetve magyar hallgatók számára július 3-tól július 22-ig. A rendezvény keretében az osztrák hallgatók napi négy órás intenzív magyar, a magyar hallgatók pedig intenzív német nyelvtanfolyamon vettek részt. A nyelvoktatás mellett délutánonként osztrák és magyar kultúrtörténeti tematikájú előadások, közös kirándulások, filmvetítések és szabadidős programok álltak a középpontban. Csire Márta, az egyetem főszervezője az orf.at-nek elmondta: a diákok sokat profitálhattak a tanfolyamokból és sokat javult a nyelvtudásuk.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek