Az elmúlt pénteken rendezték az I. Vasi Nemzetközi Barátságos Horgászversenyt a gersekaráti Sárvíz-tavon. A versenyt a Vasi Rendőr Sportsegély és Sportegyesület és a Sporthorgász Egyesületek Vas Megyei Szövetsége közösen rendezte meg. A megmérettetésen horvát, osztrák és magyar rendőrök ragadtak pecabotot. A sporthorgászok négyfős csapatokban indultak és az összfogási súlyok alapján hirdettek eredményt a végén. A versenyen a horvát csapat végzett az első helyen 28120 gramm összfogással.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!