Két újabb fejlesztés várható a közeljövőben Körmenden és térségében. Az egyik projekt a térségi vízmű vízminőségének javításával, a másik pedig a város három településrészét érintő szennyvíz-csatornázottság fejlesztésével foglalkozik –számol be a város havilapja. Egy a közelmúltban megtartott sajtótájékoztatón elhangzott: nyertes pályázat esetén új vízmű gépház épül, három új mélyfúrású kutat is kialakítanak, így az ivóvizet is jobban tudják az arzéntól, mangántól és vastól mentesíteni. A 252 milliós költségből a pályázattal 202 millió forint lenne elnyerhető. A szennyvízcsatorna-hálózat bővítése 530 millió Ft-ba kerül, Alsóberkifalu, Felsőberkifalu és Horvátnádalja városrészeket érinti.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!