Tegnap több, kisebb értékű lopás történt a megyében. Szombathelyen, a Szily J. utca egyik lakását lopott vagy hamis kulccsal nyitották ki, porcelánt, ezüst dísztárgyat vittek el, 20 ezer forint értékben.
Az egyik szombathelyi kiskertnek a kerítését bontották meg, barackot, hagymát, paprikát loptak, ezek értéke kb. 3 ezer forint, a rongálással 10 ezres kárt okoztak.
Rábahídvégen az egyik közintézményben loptak el 20 ezer forintot egy táskából. Körmenden egy robogó tűnt, ennek értéke mintegy 50 ezer forint.