Lopássorozat

Tegnap több, kisebb értékű lopás történt a megyében. Szombathelyen, a Szily J. utca egyik lakását lopott vagy hamis kulccsal nyitották ki, porcelánt, ezüst dísztárgyat vittek el, 20 ezer forint értékben.

Az egyik szombathelyi kiskertnek a kerítését bontották meg, barackot, hagymát, paprikát loptak, ezek értéke kb. 3 ezer forint, a rongálással 10 ezres kárt okoztak.

Rábahídvégen az egyik közintézményben loptak el 20 ezer forintot egy táskából. Körmenden egy robogó tűnt, ennek értéke mintegy 50 ezer forint.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek