Nemrég hozta nyilvánosságra elemzését a nyugat-dunántúli turistaforgalom idei alakulásáról a Központi Statisztikai Hivatal. Eszerint 2011 első öt hónapjában Magyarország kereskedelmi szálláshelyein közel 2 és félmillió vendég fordult meg, mely 4,2%-kal több, mint az előző év azonos időszakában. A két legjelentősebb idegenforgalmi régióban, Közép-Magyarországon és a Nyugat-Dunántúlon nőtt a vendégéjszakák száma. A bevételek a forgalmat valamivel meghaladó mértékben növekedtek Vas megyében, ahol 8,5%-os bővülést könyveltek el, valamint 29%-os kihasználtsággal működtek a szálláshelyek.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!