Pénteken délelőtt 10 órakor az első szabadedzéssel vette kezdetét a 2011-es Magyar Nagydíj, szerencsére a csütörtöki pályabejáráshoz képest már jó idő fogadta a csapatokat, és Charlie Whiting versenyigazgató is elégedetten nyilatkozott a felújításokról, a Hungaroring állapotáról. Lewis Hamilton, a McLaren Mercedes brit pilótája egyébként minden jel szerint remek formában van, hiszen 1:21.018 perces idővel nyerte meg a délutáni szabadedzést Mogyoródon. Az időmérő edzésre szombaton délután fél 2-től kerül sor, a futamra pedig vasárnap egy órától.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!