Még egy hétig lehet jelentkezni pótfelvételire; azok, akiket sehová sem vettek fel vagy nem is jelentkeztek, 44 egyetem és főiskola több száz szakja közül választhatnak. A Savaria Egyetemi Központ ma tart nyíltnapot a C épület aulájában. Az iskolában segítenek kitölteni a jelentkezési lapot, de akár online is lehet jelentkezni. A Savaria Egyetemi Központ 103 szakot hirdet pótfelvételi eljárásban. A mostani eljárásban már csak egy helyre lehet jelentkezni. A felvi.hu oldalon közzétett tájékoztató szerint kérelmet beadni kétféleképpen lehet: elektronikusan, az e-felvételin keresztül vagy a jelentkezési lap kitöltésével és postára adásával. A szombathelyi egyetemen egyébként nyíltnapon kívül is lehet segítséget kérni a pótfelvételihez – mondta korábban rádiónknak dr. Czetter Ibolya rektor-helyettes.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!