Készülnek a télre
A kőszegszerdahelyi erdőből loptak el közel öt köbméter rönkfát. A kár kb. 50 ezer forint.
Megfogták a tolvajokat
Az egyik sárvári nagyáruház biztonsági szolgálata jelezte, hogy két személy ruházati cikkeket és nyakláncot akart elemelni, a biztonsági árujelzőt eltávolították és az árut a táskájukba rejtették. A kihívott rendőrök előállították őket.
Feketére festette a házat
Szemenyén az egyik lakóház utcafronti falát, bejárati ajtaját, valamint a bejárati ajtó melletti falát ismeretlen fekete színű folyadékkal leöntötte. A rongálással okozott kár kb. 250.000 Ft.