Szeptember 30-ig igényelhető a gázárkedvezmény

A Magyar Államkincstár kiküldte az igénylőlapokat azoknak a nagycsaládosoknak, akik legalább három gyermeket figyelembe véve kapnak családi pótlékot – számol be az MTI. A nagycsaládosok szeptember 30-ig igényelhetik a következő évre, 2012-re a földgáz árkedvezményt. A kedvezményt az igénylőlap kitöltésével és az ehhez csatolt utolsó havi gázszámlával együtt kell a bejelentett, illetve tartózkodási hely szerinti megyei igazgatóságokon igényelni, a Vas megyeieknek a Szombathelyen található megyei igazgatóságon. Az igénylők november 15-ig kapnak értesítést. Az igénylőlap letölthető az államkincstár honlapjáról is és beszerezhető Vas Megyei Igazgatóságon, vagy a gázszolgáltatótól.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek