Elindult az időjárási vészjelző rendszer

A héten indult útjára az időjárási vészjelző rendszer – Vas megyében kilenc kistérséget figyelnek. 2011. augusztus 1-ével elindult az OMSZ kistérségi szintű időjárási veszélyjelző rendszere. Azonban a szakemberek figyelmeztetnek, hogy a legkorszerűbb eszközök és módszerek, szakmai ismeretek alkalmazása ellenére sem lehetséges minden esetben megfelelő időelőnnyel, a megfelelő szintű veszélyjelzés kiadása. Egy térségre kiadott figyelmeztető előrejelzés, riasztás azt jelenti, hogy az időjárási feltételek kedvezőek az adott veszélyes időjárási esemény kialakulásához a figyelmeztetett, riasztott és az ahhoz közel eső területeken. A weboldal adatai 1-3 óránként frissülnek Vas megye kilenc városának térségét is figyelve.

Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Google Favicon
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!

Hírek