Mozgalmas éjszakája volt a mentősöknek és a rendőröknek megyénkben. Szombathelyen a dolgozók útján személygépkocsi ütött el egy kerékpárost, a biciklis súlyos 8 napon túl gyógyuló sérülést szenvedett. A 11-es Huszár úton 3 autó ütközött össze, egymást hátulról találták el a helytelen követési távolság megválasztása miatt. Ebben a balesetben három személy sérült könnyebben. A kórházból késő este érkezett hívás a rendőrségre, hogy egy ittas férfi a nővéreket inzultálja. Az ügyeletes orvos a Vas Megyei Markusovszky Kórház Sürgősségi Osztályáról kért segítséget, a férfit előállították, ellene szabálysértési eljárás indult. Kőszegen a sípálya környékén és a belvárosban is volt koccanásos baleset, de a megye egész területéről jelentettek vadbaleseteket is.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!