Kedden lejár a pótfelvételi jelentkezési határideje, a diákok 44 egyetem és főiskola több száz szakja közül választhatnak. A Savaria Egyetemi Központ 103 szakot hirdet pótfelvételi eljárásban. A Pécsi Tudományegyetem Egészségtudományi Karának Szombathelyi Képzési központjába is várják még a jelentkezőket költségtérítéses alap és felsőfokú képzésekkel. A mostani eljárásban már csak egy helyre lehet jelentkezni. A felvi.hu oldalon közzétett tájékoztató szerint kérelmet beadni kétféleképpen lehet: elektronikusan, az e-felvételin keresztül vagy a jelentkezési lap kitöltésével és postára adásával.
Látott valami érdekeset, izgalmasat, szokatlant? Írja meg nekünk, vagy küldjön róla fotót. Akár névtelenül, titkosított üzenetküldő rendszerünkön keresztül itt, vagy facebook messengeren ide kattintva. Esetleg emailben, itt: jelentem_KUKAC_nyugat_PONT_hu
Itt állíthatod be, hogy a Google elöl hozza a nyugat.hu-s találatokat!